<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Colours of Ostrava 2017

18.08.2017 09:18

Letos jsme si Colours of Ostrava opět pořádně užili, a to zejména díky Arcelor Mittal Ostrava, který nás vzdal pod svá křídla. Náš stánek jste našli vedle stanu Tanec pro život, ve kterém se tančilo i pro nás.
Děkujeme spol. Stoklasa za korálky, ze kterých jste vy mohli tvořit a dobrovolníkům z České spořitelny a.s., kteří pro Vás krásné náramky vytvořili. Tart s.r.o. pro vás dodal podsedáky. Díky také Veronice Kubišové, Radmile Buchtíkové a Kamile Indruchové za pomoc s přípravou. Nová trička máme díky Canis Safety a.s. a A tisk. Nové fotografie nafotil Michael Urbánek a vyrobil Portaflex. Trvalou stálicí v dodávce drobností k prodeji je Klub žen Horní Domaslavice - Babinec.
Na stánku jste mohli potkat naše dobrovolníky Michala Kubíčka, Veroniku Raszkovou,Aleše Rozbroje, Lucii Habiballu a Johanku Habiballu, Marianu Sokolovou, Ilonu Koťátkovou, Romana Ševčíka, Petru Novákovou, Dagmar Krutilovou, Jana Dunděru a Adama Dunděru, kterým děkujeme.
Děkujeme všem, kdo jste svým nákupem podpořili péči o nevyléčitelně nemocné děti i dospělé.
Peníze jsou zatím v zapečetěných kasičkách a výtěžek z Colours of Ostrava i Festivalu v ulicích zveřejníme do konce prázdnin. Děkujeme a těšíme se na další společnou akci! J