<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Napsali (jste) nám

 

Už je to nějaký pátek, co jsme využili služeb MH Ondrášek a nikdy nezapomenu na vstřícnost sestřiček, jejich ochotu pomoci v těch nejtěžších chvílích... Byly nám obrovskou oporou a jejich přítomnost nám všem dodávala sílu. Podle mě to jsou andělé v lidské podobě. Ještě jednou děkujeme za vše! 

 

Nejlaskavější sestřičky, které znám. Velice si jich vážím a mnohokrát děkuji, protože jsou opravdu skvělé, jako též celý kolektiv MH-Ondrášek.

 

Žádná slova nestačí k vyjádření díků..  za to, co tato organizace se všemi pracovníky a dobrovolníky dělá. Péče, srdečnost, podpora..  jak nemocnému, tak rodině a blízkým.. Díky této pomoci mohla maminka být po celou dobu nemoci, až do svého konce doma, kde se cítila dobře..

 

Znám Mobilní hospic Ondrášek dost dobře na to, abych řekla - je to úúúžasnýýý tým dobrých lidí, kteří mají srdce na pravém místě, pečují o nemocné s takovou láskou, že se vám tají dech...kéž by tomu bylo tak všude. Držím obě pěsti Ondrášku a jeho skvělému a obětavému týmu lékařek i sestřiček! Bůh vám žehnej.

 

Chci touto cestou strašně moooc poděkovat opravdu za profesionální, ale hlavně lidský přístup v těch nejtěžších chvílích. Jsem hrozně ráda, že jsme mohli využít Vašich služeb. Jste úžasní!!!!! Jménem rodiny pana Chovančika ještě jednou moooc děkujeme!

 

Neskutečné díky vám lékařům a sestřičkám z Ondrášku za velkou pomoc, úžasný přístup k mému již zemřelému manželovi. Děkuji vám z celého srdce, že jsem se svým manželem mohla být do poslední chvíle doma, kde byl nejraději. Nikdy na vás nezapomenu. Děkuji!!!

 

I teď, když už je všemu konec si často na tuto organizaci ráda vzpomenu. Nikdy se sestrou nebudeme moct vyjádřit, jak jsme Jim všem za vše vděčné. Veliké díky doktorce a sestřičkám. Stejně jako naše milovaná maminka i Ondrášek má místo v Našich srdcích...

 

Moc ráda bych touto cestou poděkovala za veškerou péči a podporu, kterou nám všechny sestry a pracovnice MH Ondrášek poskytly. Dnes to bude již 5let co odešla naše maminka. S pokorou a láskou děkují za vše, co nám bylo předáno a za poklidný a svým způsobem krásný odchod toho nejbližšího člověka. Stále na Vás myslím a přeji Vám mnoho síly a lásky. Daniela

 

Tak dnes kdy už je vše za námi a snad už bude líp. Chci především poděkovat vám všem. Děkuji za to co jste pro našeho dědu i pro nás udělali. I když jsem osobně všechny sestřičky nepoznala, jsou to andělé, kteří dělají pro člověka maximum. I po smrti. Ještě jednou vám všem velké díky a děkuji především za manžela. Ten byl s vámi v blízkém kontaktu. VELKE DÍKY, nic jiného nejde napsat.

 

Moc děkuji za to, co děláte!! Pomohli jste nám v posledních dnech s naším nemocným dědečkem. Člověk ztrácel naději a nevěřil, že ještě najde sílu, a pak se zjevily vaše sestřičky a vše bylo najednou snadnější. Jsou to už dva roky a stále na vás vzpomínáme :-) Děkuji ještě jednou za celou naší rodinu :-) a pokud to bude třeba, rádi se na vás znovu obrátíme!!

 

Chtěla bych poděkovat za ochotu a pomoc, kterou umí tato organizace nabídnout a především za lidský přístup a respekt k umírajícímu. Pokud bude potřeba, rádi se obrátíme znovu.

 

Nejzlatější sestřičky, jaké jsem kdy zažila, mají srdce na dlani a stále laskavý přístup.

 

Já jsem Ondrášek poznala v rodině a jeho služby v té nejhorší situaci jsou dokonalé, sestřičky to jsou andělé na zemi co vám pomůžou a vyslyší i vaše trápení a celé zázemí hospicu funguje opravdu pro lidi, protože opravdu doma je pro nemocného to nejvíc.

 

Moc vám všem děkujeme za velkou pomoc a velkou podporu když nás malý Patriček opouštěl:( 

 

Moc děkuji všem skvělým lidem v Ondrášku za velkou pomoc a péči o moji maminku. Ještě jednou velký dík a smekám před Vaší prací! Pozdravení posílá Johana

 

Rodina xxx děkuje za krásný přistup k dětem které je potřebují i rodinám. Mooockrat děkujem <3 :* <3 A nejvic Pani Žanetce za psychickou podporu rodiny!!!!!