<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Firemní spolupráce

Staňte se našimi partnery. Splnit cíle vaší CSR strategie tak můžete prostřednictvím podpory Mobilního hospice Ondrášek.

 

 

Vítáme nejen finanční podporu, ale také vaše znalosti, dovednosti či produkty. Darování vás a vaše kolegy může těšit a bavit. Můžete darovat společně, můžete inspirovat své zaměstnance, pokud jste jednatel či majitel. Nebo můžete inspirovat vedení, pokud jste zaměstnanec.


Inspirace pro vás

 • uspořádejte firemní večírek, oslavu svých úspěchů, společnou sportovní akci a uspořádejte při ní sbírku pro Mobilní hospic Ondrášek (třeba společnou snídani nebo výměnu svých výrobků)
 • darujte jeden den – věnujte váš denní výdělek na jeden nebo více dnů péče
 • uspořádejte sbírku se svými obchodními partnery (vánoční dárek, PF, místo dárku či kalendáře darujte darovací certifikát)
 • podpořte konkrétní aktivitu Ondrášku – péči o jednoho pacienta z vaší obce, celoroční provoz jednoho automobilu, měsíční práci zdravotní sestry apod. Pomůžeme vám k ní vymyslet prezentaci pro vaše partnery či zaměstnance.

Finanční podpora

Jednorázový dar zašlete na běžný účet hospice, vedený u České spořitelny v Ostravě č.ú. 1659518339/0800. IBAN CZ 53 0800 0000 0016 5951 8339.

Potvrzení o daru či darovací smlouvu vám rádi vystavíme. Kontaktujte nás na dary@mhondrasek.cz nebo na tel. 602 779 811.


Materiální podpora

Darujete-li nám váš produkt/službu nebo poskytnete se slevou, snižujete náklady na konkrétní péči. Pomáháte nám tím posílit odborné kapacity pro přímou péči.

Velmi vítáme PRO BONO SLUŽBY v oblasti

 • právních služeb,
 • grafických prací,
 • správy webů,
 • vytváření kreativních obsahů pro sociální sítě,
 • tisku letáků a informačních materiálů,
 • výroba a potisk propagačních předmětů,
 • oprav aut a kancelářské techniky,
 • jednorázových úklidových služeb,
 • pomoc při akcích,
 • zajištění občerstvení na akce,
 • nákup našich služeb – vzdělávání zaměstnanců, viz Centrum vzdělávání.

Daňové zvýhodnění dárců

Právnické osoby si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně.

Fyzické osoby, včetně zaměstnanců, si mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich úhrnná hodnota v kalendářním roce přesáhne 2 % ze základu daně nebo činí alespoň 1 000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně.


Podporujte a bavte se

Uspořádejte vlastní sbírku pro Ondrášek na vaší oslavě

Svatba? Narozeniny? Firemní večírek? Sportovní soutěž?

I na vašich událostech můžete plnit přání těm, kteří chtějí zemřít doma. Na Darujme.cz můžete vytvořit vlastní výzvu – sbírku ve prospěch Mobilního hospice Ondrášek. Vaší přátelé se tak mohou stát dalšími podporovateli Ondrášku. Rádi vás registrací provedeme, budete-li mít k této možnosti dotazy.

Kontaktujte nás na dary@mhondrasek.cz nebo tel. 602 779 811.


Nákup triček a sukní Ondrášku

Podívejte se na naši nabídku, pořiďte svým partnerům či zaměstnancům tričko nebo sportovní sukni s kraťásky jako dárek a podpořte Ondrášek. Veškerý výtěžek putuje na péči o nevyléčitelně nemocné. Více informací najdete v naší nabídce.

V případě zájmu nás kontaktujte na dary@mhodnrasek.cz nebo tel. 602 779 811.


Darujte svou kreativitu

Věnujete se rádi ručním pracím a nemáte pro koho vyrábět? Vyrábějte pro nás! K různým akcím (vánoční jarmark, ples, Restaurant day, prodejní stánek na komunitních akcích, poděkování sponzorům, poděkování zaměstnancům…) se nám budou vaše výrobky hodit. Vámi vyrobené a darované výrobky prodáme, a tak je přeměníme na hodiny péče o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé.

Kontaktujte nás na projekty@mhondrasek.cz nebo tel. 601 585 419.


Pomozte nám na akcích

Každá prezentace Ondrášku na veřejnosti má smysl. Šíří informace těm, kteří o službách hospice zatím nevědí. A také přináší nové dárce a podporovatele. Nemáme však personální kapacitu účastnit se všech veřejných akcí, které se v Ostravě a okolí konají. Hledáme dobrovolníky, kteří nám na akcích budou pravidelně pomáhat. Jste to právě vy?

Kontaktujte nás na projekty@mhondrasek.cz nebo na tel. 601 585 419.


Sbírej toner

Používáte ve vaší firmě, společnosti, škole tonery? A nevíte, co s těmi prázdnými?
Sbírejte je, odevzdejte a pomozte Ondrášku získat finance na péči o nevyléčitelně nemocné děti a dospělé. Nevyhazujte vaše prázdné tonery a cartridge, sbírejte je a dodejte do Ondrášku. My je necháme odvézt a obdržíme za to finanční dar od firmy Aktipo. Více informací se dozvíte na stránkách
 Sbírej toner.

Pokud budete chtít tonery dovézt nebo se s námi poradit, kontaktujte nás na mhondrasek@seznam.cz nebo 725 009 700.


Sbírej mobil

Díky spolupráci s projektem Remobil můžeme staré a nepotřebné mobilní telefony proměnit ve finanční podporu. Jak? Stačí vytáhnout ze svých skříní nepoužívané mobilní telefony a přinést je na sběrná místa (třeba k nám do Ondrášku). Remobil pak za každý mobil daruje 10 Kč na naši péči, kterou poskytujeme pacientům a jejich rodinám. 

Tak uspořádejte ve své firmě, škole, organizaci sbírku starých mobilních telefonů a vykliďte skříně pro dobrou věc. Případné dotazy směřujte na dary@mhondrasek.cz nebo 602 779 811.