<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Volná místa

LÉKAŘ

Zajímá Vás paliativní medicína a práce s nevyléčitelně nemocnými pacienty a jejich rodinami? Preferujete komplexní přístup k pacientovi, rádi komunikujete, chtěli byste se stát součástí skvělého multidisciplinárního týmu? Jste samostatní v rozhodování? Rádi byste se účastnili zajímavých vzdělávacích aktivit, workshopů, přednášek? To vše a mnohem víc můžete zažít jako lékař Mobilního hospice Ondrášek.

Požadujeme:

  • Lékař s minimálně absolvovaným základním kmenem a zájmem o nástavbovou specializaci z paliativní medicíny
  • Samostatné jednání a schopnost se rozhodovat
  • Korektní chování a vystupování
  • Umění komunikace s nemocnými a jejich rodinou
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Zájem o další profesní růst a vzdělávání v oboru

Nabízíme:

  • Smysluplnou a zajímavou práci
  • Skvělý fungující multidisciplinární tým
  • Práci na min. 0,5 úvazku
  • Nástup možný dle dohody
  • Benefity  - 6 týdnů dovolené, stravenky, věrnostní benefity, mobilní telefon, notebook, supervize a další
  • Možnost vzdělávání v oblasti paliativní péče
  • Možnost práce v terénu, v ambulanci, široká možnost seberealizace

Místo výkonu práce:

  • Sídlo Mobilního hospice Ondrášek
  • Terénní služba – Ostrava a okolí

Pokud máte zájem o danou pozici, prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na e-mail reditel@mhondrasek.cz.

Vybraní uchazeči budou pozvání k osobnímu pohovoru.

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE

Hledáte smysluplnou, zajímavou, týmovou, tvůrčí práci? Pak MY hledáme VÁS!

Popis pracovního místa:

Pracovnice Sociální poradny Mobilního hospice Ondrášek, má na starosti doprovázení klienta a jeho rodiny obtížnou životní situací spojené s umíráním. Našim cílem je pomoci klientovi zorientovat se v možnostech péče a služeb z oblasti paliativní péče. Pracovník bude mít na starosti také spolupráci s rodinami nemocných dětí, vytvářet volnočasové aktivity pro sourozence nemocných dětí v rámci Klubu Ouško.

V rámci pracovního poměru se jedná o hlavní pracovní poměr na celý úvazek – zástup za rodičovskou dovolenou v jednosměnném provozu.

Požadujeme:

  • Vzdělání dle zákona 108/2006 Sb. o Sociálních službách
  • Zkušenosti s prací v sociální službě
  • Zodpovědnost
  • Samostatnost
  • Empatii
  • Ochotu pracovat v mulltidisciplinárním týmu v paliativní péči
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • Psychoterapeutický výcvik nebo výcvik v krizové intervenci nebo Kurz poradce pro pozůstalé výhodou

Nabízíme:

  • Pestrou, smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu
  • Možnost seberealizace
  • 5 týdnů dovolené - další sociální a zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost odborných supervizí a průběžného odborného vzdělávání, podpora týmu)
  • Nástup: listopad 2021

Motivační dopis spolu s životopisem zasílejte elektronicky na e-mail psychosocialni@mhondrasek.cz do 15. 7. 2021.

 Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Přijímací řízení je tříkolové.

Prosíme o uvedení následující věty do životopisu:

„Souhlasím, aby společnost Mobilní hospic Ondrášek, o.p.s., se sídlem Gurťjevova 459/11, Ostrava – Zábřeh, PSČ 70030 zpracovávala mé osobní údaje pro účely získání zaměstnání v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.“

FYZIOTERAPEUT

Požadujeme:

  • magisterské vzdělání v oboru fyzioterapie
  • samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost
  • zájem o paliativní péči a rehabilitační péči o chronické pacienty a pacienty v terminálním stádiu onemocnění
  • ochota dalšího sebevzdělávání
  • dobré komunikační schopnosti
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:

  • provádění fyzioterapeutických postupů a kineziologického vyšetření bez odborného dohledu
  • stanovení dlouhodobého a krátkodobého rehabilitačního plánu
  • rehabilitační péče u dětských a dospělých pacientů

  • sídlo Mobilního hospice Ondrášek – dětský hospicový stacionář
  • terénní služba – oblast Moravskoslezského kraje

Pracovní úvazek:

  • úvazek 0,5
  • zástup za mateřskou dovolenou

Nabízíme:

  • plat 13 000,-
  • pestrou, smysluplnou a zajímavou práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
  • podmínky pro osobní a profesní růst
  • 5 týdnů dovolené – další sociální a zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost odborných supervizí, vzdělávání, podpora týmu)
  • služební mobilní telefon a laptop

Nástup: ihned

Jedná se o jednosměnný provoz. Žádosti spolu s životopisem zasílejte na e-mail reditel@mhondrasek.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.