<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Volná místa

HLEDÁME FYZIOTERAPEUTA

Požadujeme:
- magisterské vzdělání v oboru fyzioterapie
- samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost
- zájem o paliativní péči a rehabilitační péči o chronické pacienty a pacienty v terminálním stádiu
onemocnění
- ochota dalšího sebevzdělávání
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- provádění fyzioterapeutických postupů a kineziologického vyšetření bez odborného dohledu
- stanovení dlouhodobého a krátkodobého rehabilitačního plánu
- rehabilitační péče u dětských a dospělých pacientů

Místo výkonu práce:
- sídlo Mobilního hospice Ondrášek – dětský hospicový stacionář
- terénní služba – oblast Moravskoslezského kraje

Pracovní úvazek:
- úvazek 0,5
- zástup za mateřskou dovolenou

Nabízíme:
- plat 13 000,-
- pestrou, smysluplnou a zajímavou práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
- podmínky pro osobní a profesní růst
- 5 týdnů dovolené – další sociální a zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost odborných
supervizí, vzdělávání, podpora týmu)
- služební mobilní telefon a laptop

Nástup: ihned
Jedná se o jednosměnný provoz. Žádosti spolu s životopisem zasílejte elektronicky na e-mail
reditel@mhondrasek.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.