<style> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Volná místa

HLEDÁME FYZIOTERAPEUTA

Požadujeme:
- magisterské vzdělání v oboru fyzioterapie
- samostatnost, empatii, zodpovědnost, bezúhonnost, schopnost týmové práce, spolehlivost
- zájem o paliativní péči a rehabilitační péči o chronické pacienty a pacienty v terminálním stádiu
onemocnění
- ochota dalšího sebevzdělávání
- dobré komunikační schopnosti
- řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
- provádění fyzioterapeutických postupů a kineziologického vyšetření bez odborného dohledu
- stanovení dlouhodobého a krátkodobého rehabilitačního plánu
- rehabilitační péče u dětských a dospělých pacientů

Místo výkonu práce:
- sídlo Mobilního hospice Ondrášek – dětský hospicový stacionář
- terénní služba – oblast Moravskoslezského kraje

Pracovní úvazek:
- úvazek 0,5
- zástup za mateřskou dovolenou

Nabízíme:
- plat 13 000,-
- pestrou, smysluplnou a zajímavou práci ve vstřícném a přátelském kolektivu
- podmínky pro osobní a profesní růst
- 5 týdnů dovolené – další sociální a zaměstnanecké výhody (stravenky, možnost odborných
supervizí, vzdělávání, podpora týmu)
- služební mobilní telefon a laptop

Nástup: ihned
Jedná se o jednosměnný provoz. Žádosti spolu s životopisem zasílejte elektronicky na e-mail
reditel@mhondrasek.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

HLEDÁME LÉKAŘE - EXTERNISTU

Požadujeme:

  •  VŠ - LF
  • lékař s minimálně absolvovaným základním kmenem a zájmem o paliativní
  • medicínu
  • znalost práce na PC
  • samostatné jednání, empatie, zodpovědnost
  •  bezúhonnost - korektní chování a vystupování, zájem o další profesní růst

Předpokládáme zájem pracovat v paliativní péči a chuť aktivně se zapojit do rozvoje pediatrické paliativní péče v naší zemi.

Nabízíme:

  • pestrou, smysluplnou a zajímavou práci v příjemném a vstřícném kolektivu
  • motivující platové ohodnocení - podmínky pro osobní a profesionální rozvoj
  • mobilní telefon, laptop

Nástup: ihned

Typ úvazku:  DPP dle dohody nebo částečný úvazek

Místo výkonu práce

  • sídlo Mobilního hospice Ondrášek
  • terénní služba – oblast moravskoslezského kraje

Žádosti spolu s životopisem zasílejte elektronicky na e-mail reditel@mhondrasek.cz.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.