Den otevřených dveří

Jaké otázky slýcháme v telefonu? Jak přesně péče doma vypadá? Jakou pomoc nabídnou kolegyně v sociální poradně? Jak vznikají kurzy a jak vybíráme knihy do knihovny? Nebo jak se vymýšlí kampaň, abychom sehnali dost peněz na provoz?

To můžete zažít na našem Dni otevřených dveří, který se koná 11. 10. 2023 od 10.00 do 17.00 na adrese Gurťjevova 11, Ostrava-Zábřeh.

Zážitkovou formou jsme si pro vás připravili ukázky naší práce. Protože jsme mobilní hospic, klienty u nás nepotkáte. Krátkou scénkou vám ale přiblížíme, jak péče v domácím prostředí probíhá. Budete si moct vyzkoušet polohování na lůžku. Ukážeme vám, jak otevřít těžké téma a proč je dobré se toho nebát.

Sociální pracovnice vás možná překvapí tím, jaké rady poskytují a s čím vším pomáhají. Vyzkoušíte si, jak se vymýšlí dárcovská kampaň, abychom měli dostatek financí na péči. Nabídneme vám možnost zahrát si karetní hru Řekni mi, která pomáhá srovnat si hodnoty i priority a odpovídat si na otázky.

Na program je potřeba se přihlásit. Jedná se o aktivity trvající přibližně 1,5 hodiny, kde vám ukážeme, jak pracujeme. Program začíná v 10.00, 13.00 a 15.00. Vyberte si a přihlaste se. Kapacita jedné skupiny je omezena na 15 lidí. Těšíme se na Vás.

Pokud se jen chcete zastavit za paní ředitelkou nebo někým jiným z týmu, můžete bez přihlášení přijít kdykoli mezi 10. a 17. hodinou.

Máte dotazy?
Jana Jošková
+420 601 585 419
joskova@mhondrasek.cz