Zpráva o činnosti 2023

Můj muž domluvil na radnici obnovení manželského slibu, o kterém věděla jen naše fotografka. Utajila to i přede mnou.

"Hodně jsme si spolu s Daliborem povídali. O tom, co a jak si přeje, co ještě musíme stihnout. Já vznesla jediné přání, společné fotografování. Přestože ani jeden z nás tohle nemiluje, Dalibor souhlasil.

Začal pro mě hon na fotografa na poslední chvíli. Oslovila jsem jako první Lucku. Jak jsem očekávala, měla plný kalendář a volno až po Novém roce. Musela jsem s pravdou ven. Říct jí, že nás tlačí čas a že netuším, kolik sil bude manžel po Novém roce mít. Pozměnila si termíny a sobota byla domluvená. K focení přišlo opět překvapení.

Můj muž domluvil na radnici obnovení manželského slibu, o kterém věděla jen naše fotografka. Utajila to i přede mnou. O to více kapesníků pak i ona sama potřebovala. A při čtení dojemného vyznání mého může jsme brečeli už úplně všichni."

Rok 2023 přinesl opět spoustu silných a rozmanitých příběhů, kterých jsme byli součástí. Doprovodili jsme 210 pacientů a jejich rodin. Sociální pracovnice poskytly 3 016 intervencí. Odlehčovací služby strávily u klientů 3 294 hodin. 

Vydali jsme novou Zprávu o činnosti za rok 2023. Podívejte se, kolikrát do domácností vyrazili lékaři, sestry nebo psychologové. Kolik lidí jsme proškolili, kolik konzultací jsme poskytli a kdo všechno nám pomáhá.

Výroční zprávu v plném znění můžete najít na našich stránkách v sekci Kdo jsme.